95 % تخفیف

شناسه محصول 10002

محصول حرفه ای

محصول ایرانی

کاملا اورجینال

تاریخ انتشار : 19 جولای 2020

بروز رسانی : 21 ژوئن 2021

بازدیدها : 3,418 بازدید

 آی دی تلگرام : @digisrc_ir

نخبگان بورس

داستان نخبگان بورس

یکی از کلاس های که تدریس می کردم همیشه فرد مسن با کت شلوار بسیار اتو کشیده حضور داشت که در تمام دوره های ما شرکت می کرد و حتی تمام بسته های آموزشی خانه سرمایه را تهیه کرده بود با مدرسین ما هم برای دوره های مختلف کلاس خصوصی گرفته بود . برایم خیلی جالب بود که چرا این فرد تا این حد در آموزش خود پول خرج می کند . بعد از یکی از کلاس ها از او دعوت کردم که به اتاقم بیاید و سوال کردم که چرا این کار را می کنید برایم اینگونه توضیح داد که : “قبل از شرکت در کلاس ها ۲۵۰ میلیون تومان وارد بازار بورس کردم و بعد از مدت ۲ ماه ۲۵۰ میلیون تومان که بخشی از آن پول دیگران بود، تبدیل به ۲۰۰ میلیون تومان شد . اما از زمانی که کلاس های مختلف آموزشی را شروع کرده است روز به روز معاملاتم بهتر می شود و دارم با سود های حاصله زیان را جبران می کنم فکر می کنم که هر ساعت آموزش برای من میلیون ها تومان ارزش دارد و در آخر دوست دارم تبدیل به نخبه ی سرمایه گذاری در بازار بورس شوم.”
اینجا بود که موضوع نخبه شدن در بورس ذهنم را مشغول کرد . همیشه آرزویم این بوده افراد فوق حرفه ای در بازار بورس داشته باشیم که علاوه بر سود کردن فراوان خودشان ، به دیگران نیز سود برسانند . بعد از این موضوع تصمیم گرفتم دوره نخبگان بورس را با این هدف طراحی کنم .

پیشنهاد میکنیم از محصول جدید هم دیدن کنید : عضویت ویژه بورس

نخبگان بورس

چه کسانی نخبگان سرمایه گذاری در بازار بورس هستند ؟

از دید ما نخبه بورس کسی است که به علم های مختلف موفقیت در سرمایه گذاری در بورس (مثل تحلیل تکنیکال و بنیادی ، روان شناسی) اشراف داشته باشد و حداقل در یکی از اینها تبدیل به متخصص با تجربه گردد. یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس باید بتواند به صورت مستمر و بدون استرس و تنش سرمایه خود را در بازار بورس رشد دهد.نخبگان بورس مثل هر سرمایه گذار دیگر هم سود می کنند و هم ضرر ولی تعداد و درصد سود های آنها بسیار بیشتر از ضرر های آنهاست .

نخبگان بورس

توانایی نخبگان بوررس چیست ؟

نخبگان بورس می توانند در بازار بورس و دیگر بازار های مشابه همچون آتی سکه و بازار های جهانی سرمایه گذاری موفقی داشته باشند به نحوی که بتوانند سود بسیار قابل توجهی در مدت مشخص به دست بیاورند.

نخبگان بورس علاوه بر سرمایه گذاری موفق شخصی خودشان می توانند دیگران را نیز راهنمایی کنند،می توانند مشاور در شرکت های سرمایه گذاری  کارگزاری و سایر نهاد های مالی باشند.

نخبگان بورس

چگونه می توانیم  به یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس تبدیل شویم؟

برای جواب این سوال باید گفت یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس و دیگر بازار های مالی مثل آتی سکه، دو ویژگی مهم و مشخص دارند اول اینکه علم سرمایه گذاری را آموخته اند و دوم اینکه تجربه آن را نیز کسب کرده اند . برای تبدیل شدن همین دو مورد کافیست . دوره نخبگان بورس به هر دو مورد بسیار توجه می شود ، هم علم و هم تجربه، و برای این کار علاوه بر آموزش شما تمرین های معاملاتی فراوانی با استراتژی های آموزش داده شده خواهید داشت و نتیجه معاملات خود را در طی دوره در کنار اساتید به تجربه تبدیل می کنید

نخبگان بورس

دوره نخبگان بورس خانه سرمایه چیست؟

دوره نخبگان بورس خانه سرمایه  در مسیری شامل دوره های مختلف شما افراد مستعد تبدیل شدن به نخبگان سرمایه گذاری در بازار بورس را پرورش می دهد تا پس از پایان این مسیر تبدیل به یک نخبه واقعی سرمایه گذاری در بازار بورس شوید.

نخبگان بورس

مسیر دوره نخبگان بورس خانه سرمایه شامل چه بخش هایی است؟

شاید بعد از سال ها فعالیت در بازار بورس و دیدن برندگان و بازندگان بورس می توانم بگویم برندگان بورس نخبگانی هستند که فقط ۲ چیز بهتر از دیگران دارند آن دو چیز یکی علم تحلیل است و دیگری تجربه در بازار بورس تجربه ای که شاید چند برابر علم تحلیل ارزشمند باشد اما بدون علم تحلیل تقریبا بی ارزش است و در اصل ارزشش را کنار علم تحلیل به دست می آورد . در دوره نخبگان خانه سرمایه هدف ما انتقال علم تحلیل و تجربه بازار در کنار هم به شرکت کنندگان دوره است.

نخبگان بورس

نخبگان بورس

چه علم هایی (روش های تحلیلی) در دوره نخبگان بورس می آموزیم ؟

در اصل یک نخبه بورس باید به علم تحلیل تکنیکال و بنیادی بازار بورس کاملا آشنا باشد و در یکی از این دو علم متخصص حرفه ای شود. در این دوره شما به خوبی هر دو دوره را در سطح عالی آموزش می بینید و در یکی از آنها به انتخاب و نوع توانایی هایتان متخصص می شوید. برخی در تحلیل تکنیکال استعداد بیشتری دارند و برخی در تحلیل فاندامنتال ( بنیادی ) اما قطعا  دانستن هر دو در هر سطحی برای نخبگان الزامی است.

نخبگان بورس

نخبگان بورس

پکیج جامع نخبگان بورس + استادیار = نخبگان بورس غیر حضوری

اگر علاقه مند که به آموزش دوره نخبگان بورس و مباحث آن به صورت غیر حضوری هستید و به هر دلیلی نمی توانند در این دوره به  صورت حضوری شرکت نمایند . می توانند از پکیج جامع نخبگان بورس + استادیار استفاده کنید .

نخبگان بورس

به جای شرکت در دوره نخبگان بورس خانه سرمایه چه کار می توانید انجام دهید ؟

۱-حالا که فعلا سود می کنیم ! بعداٌ آموزش می بینیم

تفکر برخی ها:هر موقع احساس نیاز کردم در دوره شرکت می کنم فعلا که سود می کنم !

پاسخ به این تفکر: باید به تصور بالا گفت فکر خوبیست فقط امیدواریم مثل برخی از مراجعین ما نشوید که روزهایی در بازار سود می کردند و وقتی بازار چهره منفی خودش را نشان داد و به شدت میلیون ها تومان وارد ضرر شدند تازه به فکر نجات و آموزش خود افتاده اند.البته آنهایی که به فکر آموزش می افتند جز بهترین گروه ها هستند خیلی ها بعد از ضرر هنوز در توهم این هستند که نه کار ما درست بود است بازار بورس ایران به درد نمی خورد! و فلانی مقصر است و فلانی گفت بخر و …. پس جز افرادی باشید که در زمان مناسب فکری اساسی برای آموزش خود می کنند.

 

۲-اصلا آموزش بورس نبینیم!

ای بابا بورس ایران! فکر می کنید بازار بورس انقدر ها هم نیاز به آموزش ندارد ؛ بورس ایران است برای موفقیت باید را نت اطلاعاتی داشته باشیم و حرف هایی منفی از این دست … اما پاسخ اینکه : با این حرف ها مخالفیم چون به چشم خود می بینیم افراد همیشه موفق در بازار بورس نه رانت دارند و نه خبرهای زیر زمینی! ؛ چیزی که دارند فقط و فقط علم و تجربه است. البته خیلی ها هیچ وقت نمی خواهند این را قبول کنند .اصراری نیست بگذارید به حال خودشان باشند قرار نیست همه در بازار بورس موفق باشند! شما خودتان را جدا کنید و تفکر خواستن توانستن است را داشته باشید.

 

۳-فقط کتاب بخوانیم!

این هم گزینه خوبی است اما کتاب بخوانید و چند سال سعی کنید آموخته های کتاب ها را تمرین کنید و تجربه کنید چون هیچ کتابی مثل اساتید با تجربه در کلاس ؛ به شما تجربه را انتقال نمی دهند استفاده از کتاب قطعا نیاز دارد چند ماه و شاید سالی از عمر خود را نیز بگذارید تا تجربیات لازم به شما منتقل شود . می دانید در بازار بورس  اول تجربه و بعد علم اهمیت دارد و هر دو مکمل هم هستند .همچنین یادتان نرود هر کسب تجربه در بازار بورس می توان میلیون ها تومان هزینه و ضرر در بر داشته باشد چیزی که اساتید حتما داده اند و به این مرحله رسیده اند.و حالا بسیار ساده در کلاس در اختیار دیگران قرار می دهند .اگر نمی خواهیم این زمان را که ارزشمند ترین دارایی یک فرد است از دست بدهید می توانید از تجربه اساتید استفاده کنید و سریعتر تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس شوید.

 

۴-در دروه های دیگر آموزشی شرکت می کنیم

بله این هم یک گزینه است . حتما راهنمایی زیر را برای انتخاب دوره آموزشی مناسب مطالعه کنید با اساتیدی که تجربه چند ساله بازار بورس را دارند چه تکنیکال و چه بنیادی کلاس بروید؛ اما یادتان باشد مدرس خوب بازار بورس ،بسیار کم داریم زیرا بسیاری از افراد به ظاهر مدرس صرفا برای کسب درآمد وارد این حوزه شده اند و علاقه و تجربه کافی را ندارند . همیشه به دنبال مدرس هایی باشید که از روی علاقه و اوقات فراقت خود را به تدریس اختصاص می دهند چیزی که ما به شدت روی ان در دوره نخبگان حساس هستیم تا از افرادی دعوت کنیم که نه برای نیاز مادی بلکه علاقه خود حاضر شوند ساعاتی را کنار دیگران به آموزش بپردازند .  از به ظاهر مدرسین بازاری دوری کنید ولی اگر مدرسی پیدا کردید که ویژگی بالا را داشت و شرایط مساعت تری نسبت به دوره نخبگان بورس خانه سرمایه به شما پیشنهاد داد حتما شرکت نمایید .در ضمن فایل صوتی مهندس صابریان با نام بهترین معلم بورس شما کیست برای شرکت کنندگان دوره رایگان صوتی موفقیت در بازار بورس در جلسه اول ارسال می شود حتما از اینجا دانلود نمایید و گوش دهید

 

برنامه دوره جامع نخبگان خانه سرمایه

نخبگان بورسنخبگان بورس

قیمت در سایت اصلی بیش از ۳ میلیون تومان

ولی در این سایت با تخفیف ویژه فقط با ۵۹۰۰۰ تومان میتوانید خریداری کنید

منبع اصلی: https://www.khanesarmaye.com/nokhbegan/

پکیج کامل  است و حجم کل فایلها ۲۳ گیگ بصورت فشرده میباشد

 آی دی تلگرام : @digisrc_ir

محصولات مرتبط

ارسال دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *